cestovní agentura

08.02.2021

DOVOLENÁ U MOŘE, POZNÁVACÍ ZÁJEZDY, EXPEDICE, WELLNESS, LYŽE, wellness, plavby lodí, letenky, seniorské zájezdy, to a mnohem více Vám nabídne naše cestovní agentura SUNRISE.

www.skvelelasty.cz      www.superprazdniny.cz


Další činností kterou se zabýváme již od roku 2002 je provozování cestovní agentury Sunrise a to s kamennou prodejnou v Kladně centru u Floriána či s online prodejem. Nabízíme tisíce zájezdů partnerských CK, zkušenosti desítek let v cestovním ruchu, srovnání cen jednotlivých CK, výhodné cestovní pojištění a mnoho dalšího. Online vyhledávač českých CK a taktéž i druhý vyhledávač zájezdů německých a rakouských CK naleznete na webu : www.skvelelasty.cz. Níže je zobrazena nabídka pár našich aktuálních tipů, které také pravidelně zveřejňujeme na facebook stránkách https://www.facebook.com/CestovniAgenturaSunrise/

Zajistíme Vám samozřejmě i SVATEBNÍ CESTU a v případě, že budete mít od Vás zajištěno foto nebo video na svatbu, obdržíte od nás bonus na Vaši svatební cestu.


KE KAŽDÉMU LETECKÉMU ZÁJEZDU OBDRŽÍTE NAVÍC DÁREK

plážovou tašku nebo praktický sportovní batoh


HLEDÁTE DOVOLENOU V ČECHÁCH?

MÁME PRO VÁS TIP - naše nové stránky s online vyhledávačem jen pro ČR - pobyty i zájezdy po naší krásné vlasti.

NAVŠTIVTE A VYBÍREJTE :  www.pobytycechy.cz


Najdeme Vám dovolenou dle Vašeho přání

Zadejte nám Vaše požadavky a my připrávíme nabídku přímo pro Vás. Stačí tato přání zaslat na e-mail casunrise@casunrise.cz nebo sdělit telefonicky na 774 920 745 a nabídka Vám přijde brzy zpracovaná na Váš e-mail s kompletní cenou za Vaši rodinu, základními informace k zájezdu a odkazem na kompletní popis hotelu, destinace a fotogalerie.

Nehledejte ve stovkách nabídek, nepočítejte složité slevy a bonusy či děti zdarma, MY TOTO VŠE uděláme za Vás. Jen se pak pohodlně usaďte a vybírejte z námi doporučených hotelů. Doporučíme Vám osvědčené hotely, které známe osobně či z referencí našich klientů s dobrými recenzemi.

K Vaší dovolené nesmí chybět kvalitní pojištění, které Vám nabídneme od Allianz a to speciální balíčky připravené pojišťovnou jen pro cestovní agentury za velmi příjemné ceny.