Svatební foto a video

Svatební fotografie a video jsou dnes neodmyslitelnou součástí každé svatby. Zanechte starosti ohledně těchto služeb nám a užijte si svůj svatební den naplno. Nabízíme tyto služby již od roku 2004 a za tato léta jsme nasbírali spoustu zkušeností ze všech koutů republiky i zahraničí. Pomůžeme Vám býti přirození před kamerou, pozóvati před fotografkou, naaranžujeme různé scény, sestavíme skupiny pro fotografování i video ...

Naše vybavení

Používáme techniku Nikon a to NIKON D800 (více info ZDE), taktéž objektivy a blesky stejné značky příp.značky Sigma či Tokina / Tamron. Natáčíme profesionální kamerou Panasonic AG-AC8 a poté Váš film sestříháme a upravíme dle Vašich přání, představ a požadavků. Záložní kameru máme Canon 3 CCD kamerou XL 2 HD a Panasonic HC-VX870.

Dodací lhůta je do 30 ti pracovních dní od dodání podkladů pro střih videa nebo dle dohody.

„Vzpomínky zůstanou živé.“

Svatební video


Váš film začne krátkým klipem, jež je sestřihem nejkrásnějších momentů z celého dne či natočených / nafocených romantických záběrů. Klip může být doplněn úvodními titulky dle přání např. místo a den konání, jmény novomanželů, fotografiemi apod. Vše je podkresleno Vámi vybranou hudbou, může být zpomaleno a doplněno decentními efekty.  Po tomto klipu začíná Váš svatební film.