Svatební foto a video

14.08.2020

Svatební fotografie a video jsou dnes neodmyslitelnou součástí každé svatby. Zanechte starosti ohledně těchto služeb nám a užijte si svůj svatební den naplno. Nabízíme tyto služby již od roku 2004 a za tato léta jsme nasbírali spoustu zkušeností ze všech koutů republiky i zahraničí. Pomůžeme Vám býti přirození před kamerou, pózovat před fotografkou, naaranžujeme různé scény, sestavíme skupiny pro fotografování i video.

Svatební video


Váš film začne krátkým klipem, jež je sestřihem nejkrásnějších momentů z celého dne či natočených / nafocených romantických záběrů. Klip může být doplněn úvodními titulky dle přání např. místo a den konání, jmény novomanželů, fotografiemi apod. Vše je podkresleno Vámi vybranou hudbou, může být zpomaleno a doplněno decentními efekty.  Po tomto klipu začíná Váš svatební film.

Naše vybavení

Používáme techniku Nikon a to NIKON D800 (více info ZDE), taktéž objektivy a blesky stejné značky příp.značky Sigma či Tokina / Tamron. Natáčíme profesionální kamerou Panasonic AG-AC8 a poté Váš film sestříháme a upravíme dle Vašich přání, představ a požadavků. Záložní kameru máme Canon 3 CCD kamerou XL 2 HD a Panasonic HC-VX870.

Dodací lhůta je do 30 ti pracovních dní od dodání podkladů pro střih videa nebo dle dohody.


Svatební film - balíček Klasik  

romantický mini klip + obřad od příjezdu po gratulace

další ukázky naší práce v sekci galerie svatební video

„Vzpomínky zůstanou živé.“