foto & video

Naše služby

nenechávejte své staré vzpomínky na VHS kazetách ležet ladem. Doneste je k nám a my provedeme digitalizaci na DVD či flash disk.

Svatební fotografie a video jsou dnes neodmyslitelnou součástí každé svatby. Zanechte starosti ohledně těchto služeb nám a užijte si svůj svatební den naplno. Nabízíme tyto služby již od roku 2004 a za tato léta jsme nasbírali spoustu zkušeností ze všech koutů republiky i zahraničí. Pomůžeme Vám býti přirození před kamerou, pozóvati před...

Fotografování v exteriéru je poslední léta velmi oblíbené, fotit můžeme kdekolik na přání klienta. Většinou vybíráme zahrady, parky, lesy či třeba tajemná zákoutí hradů, schodů atd. Naší oblíbenou lokalitou pro fotografování je zámecký park Lány, který skýtá nádherná zákoutí plná zeleně, barev a prostoru pro foto.

Můj ateliér je zaměřen zejména na dětskou a rodinnou fotografii s obrovským vybavením hraček, dekorací a doplňků pro tento druh fotografie. Desítky fotopozadí pro libovolné téma od narozeninových foto, přes tématické foto jako např. jarní, letní, vánoční po těhulky i klasické portéty. Exteriérové foto je zejména rodinnou záležitostí, ale taktéž je...

Fotoknihy

28.03.2019

FOTOKNIHY nabízím ke svatebním balíčkům i individuálně z dodaných fotografií. Doneste své fotografie v elektronické nebo papírové formě a vše nechte v mých rukách.

Krásné období očekávání miminka je určitě nutné zachytit ve fotografii. Nabízám foto jak v ateliéru, tak exteriéru. K dispozici mám mnoho doplňků od dudlíků, tabulek s vhodnými texty, botiček až po různé šátky, krajkové šaty, župánek ...

Od nácviku přes stužkování, půlnoční překvapení až do ranních hodin. To vše Vám můžeme nabídnout při využití našich služeb foto & video. Nabízíme taktéž vytvoření fotokoutku pro pamětní foto s rodiči či profesory nebo zábavné se spolužíky a kamarády. Velký výběr vtipných doplňků, vhodné fotopozadí zajistíme dle přání.

Prezentujete své služby či výrobky při různých akcích či výstávách? Otevíráte novou prodejnu, salón, provozovnu...? Pořádáte večírek pro zaměstnance či partnery?