foto video studio Sunrise Kladno

Skupinové foto 2022


Skupinové foto tříd, foto kamarádů, sourozenecké foto, skupinové foto ze sportovních a školních akcí, foto na tablo ....

Skupinové foto tříd : 

cena : 40,- Kč.  1 x foto 15x20 cm  JEDNOTLIVCI A MALÉ SKUPINKY 

Varianta balíčky  od 240,- Kč.

připravené balíčky pro jednotlivce naleznete u jednotlivých témat (jarní, vánoční, karneval....) foto je realizováno s fotopozadím na vybrané téma s použitím vhodných rekvizit, Nabízím možnost zapůjčením šatů a doplňků pro dívky.

Pro skupinky kamarádů nebo sourozenecké foto je možné objednat za zvýhodněnou cenu balíček 

Sourozenecký (kamarádi) foto. Cena tohoto balíčku je 100,- Kč a lze doobjednat pouze jako další balíček k hlavnímu balíčku pro jednotlivce. Je možno balíčky kombinovat i obráceně tzn. fotit sourozence společně na hlavní balíček a k němu doobjednat balíček za 100,- / pro 1 dítě samostatně.   

Cena zahrnuje : 2x foto 15x20 cm + 2 x foto 10x15 cm.  Tyto balíčky jsou pro školky, tak jsou vhodné i pro školy 1.stupeň.


Varianta jednotlivé foto : 

Exteriérové foto při focení skupinových třídních foto je možno i bez balíčků, podmínkou je odběr min. 3 ks foto  rozměr 15x20 / jeden záběr a minimálně 4 ks rozměr 10x15 cm / jeden záběr

Cena samostatných foto :

35,- / 15x20 cm  min. 3 ks 

25,- / 10x15 cm min. 4 ks V příp. samostatného focení skupin bez balíčků focení jednotlivců nabízím focení jen v rámci cca. 30 km od Kladna v počtu min. 25 dětí. V příp. objednání balíčků pro jednotlivce je stanoven min. počet 15 balíčků.

Ve vzdálenější regionech je skupinové focení podmíněno objednáním jak skupinového, tak i individuálního focení (balíčky pro individuálního focení ) v počtu min. 25 dětí.

Vše je samozřejmě možno řešit i individ. domluvou, v příp. menšího počtu či jen skupinového foto jak v blízkých, tak i ve vzdálenějších regionech mě prosím kontaktujete. 


Ukázky skupinového foto jsou z důvodů GDPR omezené, proto zde není tak široká galerie jako u jednotlivců, kde jsou souhlasy se zveřejněním realizovatelné.


Akce ve školkách


V příp.samostatného focení skupin bez balíčků jednotlivců (balíčky pro individid.focení od 200,-) nabízím focení jen v rámci cca. 30 km od Kladna v počtu min. 25 dětí. V příp.objednání balíčků pro jednotlivce zde pak není stanoven žádný limit počtu osob.

Ve vzdálenější regionech je skupinové focení podmíněno objednáním jak skupinového, tak i individuálního focení (balíčky pro individid.focení od 200,-) v počtu min. 25 dětí.

Vše je samozřejmě možno řešit i individ.domluvou, v příp.menšího počtu či jen skupinového foto jak v blízkých, tak i ve vzdálenějších regionech mě prosím kontaktujete.


Foto s kamarády, sourozenci či skupinky

Ukázky skupinového focení  (dle GDPR upravené)


Karneval ve školce


Skupinové foto i foto jednotlivců z různých školkových či školních akcíatleiér, exteriér, svatby, akce, převody VHS ...