Skupinové foto 2021


Skupinové foto tříd, foto kamarádů, sourozenené foto, skupinové foto ze sportovních a školních akcí, foto na tablo ....

Skupinové foto tříd : cena : 35,- Kč.  1 x foto 15x20 cm  

ŠKOLKY : připravené balíčky pro jednotlivce jsou vždy 2 různé záběry na dítě viz odkazy jednotlivých nabídek (jarní, vánoční, karneval....) s využitím tématických pozadí a vhodných rekvizit, zapůjčením šatů a doplňků v příp.zájmu.

Doobjednávky skupinek nebo sourozenecké foto je možnost objednat za zvýhodněnou cenu balíček Sourozenecký (kamarádi) foto balíček (1 záběr) : Cena : 100,- Kč.  Cena zahrnuje : 2x foto 15x20 cm + 2 x foto 10x15 cm.  Tyto balíčky jsou pro školky, tak jsou vhodné i pro školy 1.stupeň.

Exteriérové foto při focení skupinových třídních foto je možno i bez balíčků, podmínkou je odběr min. 3 ks foto (jeden záběr).

Cena samostatných foto :

35,- / 15x20 cm

25,- / 10x15 cmŠKOLY : možno zvolit balíčky z nabídky tématických balíčků  či samostatné foto. V příp. samostatných foto se fotí exteriérové foto nebo interiérové s jednoduchým pozadím bez rekvizit. Vhodné pro všechny věkové skupiny dětí. Podmínkou je odběr min. 3 ks foto (jeden záběr).


Cena samostatných foto :

35,- / 15x20 cm

25,- / 10x15 cm


Ukázky skupinového foto jsou z důvodů GDPR omezené, proto zde není tak široká galerie jako u jednotlivců, kde jsou souhlasy se zveřejněním realizovatelné.


Akce ve školkách


V příp.samostatného focení skupin bez balíčků jednotlivců (balíčky pro individid.focení od 200,-) nabízím focení jen v rámci cca. 30 km od Kladna v počtu min. 25 dětí. V příp.objednání balíčků pro jednotlivce zde pak není stanoven žádný limit počtu osob.

Ve vzdálenější regionech je skupinové focení podmíněno objednáním jak skupinového, tak i individuálního focení (balíčky pro individid.focení od 200,-) v počtu min. 25 dětí.

Vše je samozřejmě možno řešit i individ.domluvou, v příp.menšího počtu či jen skupinového foto jak v blízkých, tak i ve vzdálenějších regionech mě prosím kontaktujete.

Ukázky skupinového focení  (dle GDPR upravené)


Karneval ve školce


Skupinové foto i foto jednotlivců z různých školkových či školních akcí


Foto s kamarády, sourozenci či skupinky