foto video studio Sunrise Kladno

HLEDÁTE DOVOLENOU V ČECHÁCH?

MÁME PRO VÁS TIP  - naše nové stránky s online vyhledávačem jen pro ČR - pobyty i zájezdy po naší krásné vlasti

NAVŠTIVTE A VYBÍREJTE :

www.pobytycechy.czKE KAŽDÉMU LETECKÉMU ZÁJEZDU OBDRŽÍTE NAVÍC DÁREK

plážovou tašku nebo praktický sportovní batohDOVOLENÁ U MOŘE, POZNÁVACÍ ZÁJEZDY, EXPEDICE,

wellness, plavby lodí, letenky, seniorské zájezdy, to a mnohem více Vám nabídne naše cestovní agentura SUNRISE.

www.skvelelasty.cz             www.superprazdniny.cz     


Další činností kterou se zabývám již od roku 2002 je provozování cestovní agentury Sunrise a to s kamennou prodejnou v Kladně centru u Floriána či s online prodejem. Nabízíme tisíce zájezdů partnerských CK, zkušenosti desítek let v cestovním ruchu, srovnání cen jednotlivých CK, výhodné cestovní pojištění a mnoho dalšího. Online vyhledávač českých CK a taktéž i druhý vyhledávač zájezdů německých a rakouských CK naleznete na webu :  www.skvelelasty.cz.  Níže je zobrazena nabídka pár našich aktuálních tipů, které také pravidelně zveřejňujeme na facebook stránkách https://www.facebook.com/CestovniAgenturaSunrise/


Zajistíme Vám samozřejmě i SVATEBNÍ CESTU a v případě, že budete mít od Vás zajištěno foto nebo video na svatbu, obdržíte od nás bonus na Vaši svatební cestu.


Najdeme Vám dovolenou dle Vašeho přání


Zadejte nám Vaše požadavky a my připrávíme nabídku přímo pro Vás. Stačí tato přání zaslat na e-mail casunrise@casunrise.cz nebo sdělit telefonicky na 774 920 745 a nabídka Vám přijde brzy zpracovaná na Váš e-mail s kompletní cenou za Vaši rodinu, základními informace k zájezdu a odkazem na kompletní popis hotelu, destinace a fotogalerie.

Nehledejte ve stovkách nabídek, nepočítejte složité slevy a bonusy či děti zdarma, MY TOTO VŠE uděláme za Vás. Jen se pak pohodlně usaďte a vybírejte z námi doporučených hotelů. Doporučíme Vám osvědčené hotely, které známe osobně či z referencí našich klientů s dobrými recenzemi.

K Vaší dovolené nesmí chybět kvalitní pojištění, které Vám nabídneme od Allianz a to speciální balíčky připravené pojišťovnou jen pro cestovní agentury za velmi příjemné ceny.


atleiér, exteriér, svatby, akce, převody VHS ...