TABLO PŘEDŠKOLÁCI


Ve většině školek jsou v oblibě tabla pro předškoláky. Nabízím dvě možnosti : možnost vytvoření tabla z fotografií dodaných školkou. Nebo druhou a to je možnost spojit s fotografováním jednotlivců (ať již jarním či jiným tématem, nebo klasickým portrétním focením) a následným vytvořením tabla. V tomto případě bude tablo vytvořeno pro školku ZDARMA při splnění níže uvedených podmínek.

Podmínkou je, že bude objednáno focení balíčků jednotlivců (balíček Předškoláček) v min.počtu 25 balíčků.

Tabla jsou pak dodána ve velikosti 40x60 cm, 50x75 cm nebo 60x90 cm dle výběru školky. V ceně je zahrnuto tablo ve vel.40x60 cm, v příp.zájmu o větší rozměr jsou zde uvedeny ceny.

Nabízím také stejné tablo pro rodiče, tablo je vytištěno v menším rozměru 15x20 cm a je součástí balíčku Předškoláček.


Tabla je možno objednat i k ostatním balíčkům pro jednotlivce (balíček mix, jarní atd. viz zde jednotlivé nabídky), zde pak je tablo hrazeno školkou dle ceníku a není nijak podmíněno počtem objednaných balíčků jednotlivých děti.

Tablo připravíme na míru podle zadaného tématu a přání. Dle požadavků uvedeme např. jména dětí, název třídy, rok apod.  Texty,  barvy, obrázky i pozadí jsou upraveny dle Vás. Níže naleznete ukázku a návrhy, vše je ale pak vždy zpracováno individuálně.


Balíček předškoláček zahrnuje : focení jednotlivých dětí v interiéru nebo exteriéru dle libovolného tématu či portrét  (témata jarní, velikonoční, letní, podzimní, zimní, vánoční, karnavalové ...)

1 x foto 15x20 cm s koláží, rámečkem či jinou úpravou dle výběru školky

1 x foto 15x20 cm

1x  foto 15x20 cm TABLO

2 x foto 10x15 cm

CENA BALÍČKU : 230,-

Zároveň nabízím možnost doobjednání skupinového focení, foto skupiny je za 35,- Kč.


UKÁZKY 


VZOR DRÁČEK  barvy, počty foto, texty ...vše možno libovolně upravovat - ukázkové varianty různých pozadí


Pozadí s pejsky - obrázky je možno upravit na jiné např.kočičky, sluníčko, kytičky ... dle přání , taktéž písmo, barvy pozadí, počty rámečků, vše na individuální domluvě.


TABLO


TABLO

TABLO

TABLO


TABLO

TABLO