foto video studio Sunrise Kladno

TABLO PŘEDŠKOLÁCI


Ve většině školek jsou v oblibě tabla pro předškoláky. Nabízím možnost vytvoření tabla z fotografií dodaných školkou nebo nafotografováním jednotlivých dětí a následným vytvořením tabla. 

Varianta 1) Libovolný balíček dle vybraného tématu (jarní, letní, exteriér...) 

zde je tablo hrazeno školkou dle ceníku a není nijak podmíněno počtem objednaných balíčků jednotlivých děti. V ceníku je několik možností pro Váš výběr.

Varianta 2) Balíček před školáček

V případě balíčku Předškoláček, bude tablo vytvořeno pro školku ZDARMA při splnění níže uvedených podmínek. Podmínkou je, že bude objednáno focení balíčků jednotlivců (balíček Předškoláček) v min. počtu 25 balíčků. Tabla jsou pak dodána ve velikosti 40x60 cm, 50x75 cm nebo 60x90 cm dle výběru školky. V ceně je zahrnuto tablo ve vel.40x60 cm, v příp. zájmu o větší rozměr jsou zde uvedeny ceny. Nabízím také stejné tablo pro rodiče, tablo je vytištěno v menším rozměru 15x20 cm a je součástí balíčku Předškoláček.


Tablo připravíme na míru podle zadaného tématu a přání. Dle požadavků uvedeme např. jména dětí, název třídy, rok apod.  Texty,  barvy, obrázky i pozadí jsou upraveny dle Vás. Níže naleznete ukázku a návrhy, vše je ale pak vždy zpracováno individuálně.

Balíček předškoláček zahrnuje : focení jednotlivých dětí v interiéru nebo exteriéru dle libovolného tématu či portrét  (témata jarní, velikonoční, letní, podzimní, zimní, vánoční, karnavalové ...)

1 x foto 15x20 cm s koláží, rámečkem či jinou úpravou dle výběru školky

1 x foto 15x20 cm

1x  foto 15x20 cm TABLO

2 x foto 10x15 cm

CENA BALÍČKU : 260,-

Zároveň nabízím možnost doobjednání skupinového focení, foto skupiny je za 40,- Kč.


Doobjednávky k balíčkům :

foto 10x15 cm 15,-

foto 15x20 cm 20,-

mini foto (9 ks mini foto na 15x20 cm) 70,-

elektronická verze : 150,-

K balíčku je možno objednat další, zvýhodněný balíček pro focení se sourozenci či kamarády. Balíček zahrnuje 2x foto 10x15 a 2 x foto 15x20 cm : 100,-


UKÁZKY 


VZOR DRÁČEK  barvy, počty foto, texty ...vše možno libovolně upravovat - ukázkové varianty různých pozadí


Obrázky je možno upravit dle požadavků např. kočičky, sluníčka, kytičky ... dle přání , taktéž písmo, barvy pozadí, počty rámečků, vše na individuální domluvě.


atleiér, exteriér, svatby, akce, převody VHS ...