foto video studio Sunrise Kladno

Video svatby

BALÍČEK MINI

Délka  do 20 min.       elektr.verze full HD

1 990 Kč

BALÍČEK KLASIK

Délka do 1 hod.          elektr.verze full HD  

3 590 Kč


BALÍČEK BRONZ

Délka : 2 hod.             elektr.verze full HD

5 990 Kč

BALÍČEK SILVER

Délka : 4 hod.             elektr.verze full HD

8 990 Kč

BALÍČEK GOLD

Délka : 5 hod.            elektr.verze full HD

10 190 Kč


BALÍČEK DIAMANT

Délka : 7 hod.             elektr.verze full HD

12 590 Kč

BALÍČEK PLATINUM

Délka : 10 hod.           elektr.verze full HD

16 190 Kč


V rámci Kladna jsou v ceně zahrnuty km. Mimo Kladno je účtován příplatek 8,- kč./km. V příp. vzdáleností delších jak 100 km je sazba za km dohodou.


* Mini balíček není možné objednat v plné svatební sezóně tzn.červen-září v pátek a sobotu a je k dispozici mimo hlavní svatební termíny nebo v pracovních či pak "last minute" cca. 14 dní před termínem svatby. Je možno nás přesto kontaktovat a dle akuálního harmonogramu studia je pak možno vyhovět i v sezoních termínech.


PRŮBĚH natáčení (balíčky Silver až Platinum) : individuální rozvržení do vybraného počtu hodin : např. přípravy nevěsty, ženicha, přejezd na obřad, hostina. Reportážní foto z příprav před obřadem, obřadu, podpisy, přípitek, gratulace, skupinové foto, aranž. foto novomanželů v interiéru či exteriéru.

Balíček Mini : Reportážní video z obřadu, podpisy, přípitek, gratulace, foto v rámci obřadní síně. - balíček určen pro variantu svatby pouze ve "čtyřce" - snoubenci+svědkové" či mini svatby do 8 osob nebo dle individuální dohody se studiem

Balíček Klasik : Reportážní video z příjezdu, příprav před obřadem, podpisy, přípitek, gratulace, záběry na skupinové foto, dle času aranž. video novomanželů v interiéru či exteriéru.

Balíček Bronz : Reportážní vdeo z příjezdu, příprav před obřadem, podpisy, přípitek, gratulace, záběry na skupinové foto, plus dostatečný čas pro aranž. video novomanželů v interiéru či exteriéru.

Balíčky Silver, Gold, Diamant a Platinum : rozvržení do celého dne dle počtu hodin v balíčku dle přání : od přípravy, přes obřad po hostinu, dort, tanec, zábavu ... + záběry na skupinové foto, plus dostatečný čas pro aranž. video novomanželů v interiéru či exteriéru.

CENA ZAHRNUJE :

 • individuální přístup a konzultace detailů NATÁČENÍ
 • osobní předsvatební schůzka (příp.konzultace online dle času a přání klienta)
 • sestříhané video ze svatby včetně úvodního klipu (balíček mini bez klipu), úvodní titulky, vložení foto, efekty, přechody...,elektronická verze ve Full HD kvalitě ke stažení přes úschovnu či na flash disc
 • samostatný úvodní klip - ,elektronická verze ve Full HD kvalitě ke stažení přes úschovnu či na flash disc
 • CENA NEZAHRNUJE : OSA - autorská práva na vložení hudby : 180,- Kč

  DODÁNÍ NA FLASH DISC : zdarma pro všechny balíčky vyjma mini a klasik - doplatek 200,-

  Hodiny navíc :

  K balíčku mini, klasik a bronz : nelze

  K balíčku bronz : 1 500,- započatá hodina

  K balíčkům Silver, Gold, Diamant a Platinum lze doplatit v příp.zájmu před nebo na místě dle dohody hodiny navíc : započatá hodina 1 200,-Kč.

  Uvedené časy jsou za započatou hodinu přítomnosti  kameramana.

  ceník platby od 1.9.2022

  atleiér, exteriér, svatby, akce, převody VHS ...