foto video studio Sunrise Kladno

FOTOKNIHY

FOTOKNIHA VELIKOST A4   21X28 CM                      základní počet stran 26

VYSOKÝ LESK

FOTOPAPÍR LESK / MAT

STRÁNKA NAVÍC


1 990  Kč

2 190 Kč

35,- / 40,-

FOTOKNIHA VELIKOST XL  30x30 CM                       základní počet stran 26

VYSOKÝ LESK

FOTOPAPÍR LESK / MAT

STRÁNKA NAVÍC


2 690 Kč

2 890 Kč

45,- / 50,-

FOTOKNIHA VELIKOST XXL  36x28 CM                    základní počet stran 26

VYSOKÝ LESK

STRÁNKA NAVÍC


3 290 Kč

55,-

FOTOKNIHA VELIKOST čtvercová  20X20 CM        základní počet stran 26

VYSOKÝ LESK

FOTOPAPÍR LESK / MAT

STRÁNKA NAVÍC

 

1 990 Kč

2 190 Kč

35,- / 40,-


kompletní info k fotoknihám naleznete zdeNOVINKA  Exkluzivní speciální efekty - zlatý, stříbrný nebo rose gold efekt či rovnou parciální lak.Dodají vaší fotoknize elegantní nádech s novými designovými prvky. Na tvrdou vazbu fotoknihy je možno přidat texty či kliparty se zlatým, růžově zlatým či stříbrným efektem nebo rovnou s průsvitným lakem, který dokonale zvýrazní barvy pod ním.                 DOPLATEK NA EFEKT :   180,- Kč.


Cena zahrnuje : kompletní návrh dle dohodnutých požadavků, posléze společnou korekturu s příp.doplněním základních textů a klipartů, vytištěnou knihu ve vybraném formátu a papíru.

  • Základní kniha má vždy 26 stran, další strany jsou možné (vždy po 4) za příplatek. U fotopapíru můžeme mít až 98 stran, u vysokého lesku dokonce až 154 stran. Používáme jen vysokce kvalitní fotopapír v lesku či matu nebo papír vysoký lesk 200g/m2, vazba (desky) knihy jsou tvrdé.

  • Sleva 30 % je poskytována na každou další stejnou knihu vytvořenou v individuálním režimu.
  • V příp.svatebních balíčků, kdy je cena v balíčku již zvýhodněná, je kalkulována cena další stejné fotoknihy se slevou 40% ze základní ceny fotoknih.
  • Termín dodání se pohybuje kolem 14 - 30 dní včetně zpracování (závisí na vytíženosti studia - v letních a předvánočních termínech je obvykle dodací doba delší)
  • Při objednání 10 a více knih (stejný motiv, musí být zachována stejná velikost a druh papíru) cena dohodou
  • Fotoknihy s individuální grafickou úpravou (např. upravené jako časopis, prezentace pro firmy ) s delšími texty a články ... cena dohodou
  • Fotografie musí být dodány v elektronické podobě (CD, Flash, zaslání...), v příp.starých papírových foto je účtován přípl.za skenování foto :             15,- / ks
  • Exkluzivní speciální efekty - zlatý, stříbrný nebo rose gold efekt či rovnou parciální lak.Dodají vaší fotoknize elegantní nádech s novými designovými prvky. Na tvrdou vazbu fotoknihy je možno přidat texty či kliparty se zlatým, růžově zlatým či stříbrným efektem nebo rovnou s průsvitným lakem, který dokonale zvýrazní barvy pod ním.

  • atleiér, exteriér, svatby, akce, převody VHS ...