foto video studio Sunrise Kladno

Foto svatby

BALÍČEK MINI

Délka : do 30 min.            Počet foto : cca. 50 ks.    


Balíček s fotoknihou A4    

Balíček s fotoknihou XL   

1 890 Kč2 990 Kč

3 990 Kč

BALÍČEK KLASIK

Délka : do 60 min.          Počet foto  : cca, 150 ks.   


Balíček s fotoknihou A4  

Balíček s fotoknihou XL 

2 990 Kč3 990 Kč

4 990 Kč

BALÍČEK BRONZ

Délka : 2 hod.           Počet foto  : cca. 200 ks.  


Balíček s fotoknihou A4

Balíček s fotoknihou XL

4 990 Kč5 990 Kč

6 990 Kč

BALÍČEK SILVER

Délka : 4 hod.          Počet foto  : cca. 200-300 ks.

Počet tisk foto : 60

Balíček s fotoknihou A4

Balíček s fotoknihou XL

7 590 Kč8 590 Kč

9 590 Kč

BALÍČEK GOLD

Délka : 5 hod.         Počet foto  : cca. 300-400 ks.


Balíček s fotoknihou A4

Balíček s fotoknihou XL

8 390 Kč9 390 Kč

10 390 Kč

BALÍČEK DIAMANT

Délka : 7 hod.        Počet foto  : cca. 400-600 ks. 


Balíček s fotoknihou A4

Balíček s fotoknihou XL

9 990 Kč


10 990 Kč

11 990 Kč

BALÍČEK PLATINUM

Délka : 10 hod.       Počet foto  : cca.500-700 ks. 


Balíček s fotoknihou A4

Balíček s fotoknihou XL

12 290 Kč13 290 Kč

1 4 290 Kč


V rámci Kladna jsou v ceně zahrnuty km. Mimo Kladno je účtován příplatek 6,- kč./km. V příp. vzdáleností delších jak 100 km je sazba za km dohodou.


*Mini balíček není možné objednat v plné svatební sezóně tzn.červen-září v pátek a sobotu a je k dispozici mimo hlavní svatební termíny nebo v pracovních či pak "last minute" cca. 14 dní před termínem svatby. Je možno nás přesto kontaktovat a dle akuálního harmonogramu studia je pak možno vyhovět i v sezoních termínech.


FOTOKNIHY informace a doplatky

 • Základní kniha má vždy 26 stran, další strany jsou možné (vždy po 4) za příplatek. U fotopapíru můžeme mít až 98 stran, u vysokého lesku dokonce až 154 stran. Používáme jen vysokce kvalitní fotopapír v lesku či matu nebo papír vysoký lesk 200g/m2, vazba (desky) knihy jsou tvrdé.

 • Doplatek na každou další stranu je u svatebních balíčků zvýhodněn : 1 strana A4  30,- kč, 1 strana XL 40,- kč.
 • Doplatek u svatebních balíčků, kdy je cena v balíčku již zvýhodněná, je kalkulována cena další stejné fotoknihy se slevou 40% ze základní ceny fotoknih.
 • Termín dodání se pohybuje kolem 14 - 30 dní včetně zpracování (závisí na vytíženosti studia - v letních a předvánočních termínech je obvykle dodací doba delší)
 • Při objednání 10 a více knih (stejný motiv, musí být zachována stejná velikost a druh papíru) cena dohodou
 • Fotoknihy s individuální grafickou úpravou (např. upravené jako časopis, prezentace pro firmy ) s delšími texty a články ... cena dohodou
 • Fotografie musí být dodány v elektronické podobě (CD, Flash, zaslání...), v příp.starých papírových foto je účtován přípl.za skenování foto : 6,- / ks
 • Exkluzivní speciální efekty - NOVINKA Exkluzivní speciální efekty - zlatý, stříbrný nebo rose gold efekt či rovnou parciální lak.Dodají vaší fotoknize elegantní nádech s novými designovými prvky. Na tvrdou vazbu fotoknihy je možno přidat texty či kliparty se zlatým, růžově zlatým či stříbrným efektem nebo rovnou s průsvitným lakem, který dokonale zvýrazní barvy pod ním. DOPLATEK NA EFEKT : 150,- Kč.
 • PRŮBĚH FOTO (balíčky Silver až Platinum) : individuální rozvržení do vybraného počtu hodin : např. přípravy nevěsty, ženicha, přejezd na obřad, hostina. Reportážní foto z příprav před obřadem, obřadu, podpisy, přípitek, gratulace, skupinové foto, aranž. foto novomanželů v interiéru či exteriéru.*

  Balíček Mini :  Reportážní foto z obřadu, podpisy, přípitek, gratulace, foto v rámci obřadní síně. - balíček určen zejména pro variantu pouze ve "čtyřce" - snoubenci+svědkové" apod. mini svatby nebo dle individuální dohody se studiem

  Balíček Klasik a Bronz : Reportážní foto z příjezdu, příprav před obřadem, podpisy, přípitek, gratulace, skupinové foto, aranž. foto novomanželů v interiéru či exteriéru.

  Balíčky Silver, Gold, Diamant a Platinum : rozvržení do celého dne dle počtu hodin v balíčku dle přání : od přípravy, přes obřad po hostinu, dort, tanec, zábavu ...

  CENA ZAHRNUJE : všechna fota k zaslání ke stažení např. přes úschovnu nebo na flash disc vyjma nepovedených nebo nelichotivých se základní retuší a srovnáním. Počty foto  jsou orientační, každá svatba je odlišná, záleží na mnoha faktorech ovlivňující focení např. počasí, počet hostů ... Foto ke stažení přes úschovnu či na flash disc.

  V příp. balíčků s fotoknihou obdržíte luxusní fotoknihu. V ceně je zahrnut návrh, korektury a vytištění knihy.

  DODÁNÍ NA FLASH DISC :  zdarma pro všechny balíčky vyjma mini a klasik - doplatek 200,-

  Hodiny navíc :

  K balíčku mini, klasik a bronz : nelze

  K balíčkům Bronz, Silver, Gold, Diamant a Platinum lze doplatit v příp.zájmu před nebo na místě dle dohody hodiny navíc : započatá hodina  900,-Kč.

  Uvedené časy jsou za započatou hodinu přítomnosti fotografa.


  FOTOKNIHY

  kompletní info k fotoknihám naleznete zde  atleiér, exteriér, svatby, akce, převody VHS ...