foto video studio Sunrise Kladno

FOTOKNIHY


Již léta se zabývám i tvorbou luxusních alb tzv. fotoknih. Fotoknihy jsou nádhernou vzpomínkou na svatební den, kronikou z rodinného života, z dovolených... Nemusíte již lepit či vsouvat fotky do albíček a mít je bez popisků, většinou jen stejné velikosti, ale můžete své fotky mít poskládány do krásné fotoknihy, kterou si nejednou vezmete do ruky a s láskou se jí prolistujete.

FOTOGALERII KNIH SVATEBNÍCH NAJDETE ZDE

FOTOGALERII KNIH OSTATNÍCH ZDE

NOVINKA Exkluzivní speciální efekty

zlatý, stříbrný nebo rose gold efekt či rovnou parciální lak.Dodají vaší fotoknize elegantní nádech s novými designovými prvky. Na tvrdou vazbu fotoknihy je možno přidat texty či kliparty se zlatým, růžově zlatým či stříbrným efektem nebo rovnou s průsvitným lakem, který dokonale zvýrazní barvy pod ním. DOPLATEK NA EFEKT : 150,- Kč.


FOTOKNIHY nabízím nejen ke svatebním balíčkům, ale i individuálně z námi focených nebo Vámi dodaných fotografií. Doneste své fotografie v elektronické nebo papírové formě a vše nechte v mých rukách.

Ceník fotoknih zde

V rámci svatebního balíčku platí zvýhodněné ceny viz odkaz


Ceny fotoknih zahrnují :

základní počet stran což je 26 (knihy můžeme vyvořit rozsáhlejší třeba o 100 stranách), grafický návrh a sestavení fotoknihy z dodaných foto a podkladů, základní popisky, texty, ikonky, kliparty apod. a vytištění knihy ve vybraném formátu a papíru (fotopapír mat/lesk, vysoký lesk...).


OCENĚNÍ : finále FOTOKNIHY ROKU ČESKÉ REPUBLIKY 2014 a 2018


Tato kniha ČASOPIS PRO SOFINKU

získala  4.místo v soutěži FOTOKNIHA ČR ROKU 2014

PETROHRAD

finálová kniha v soutěži fotokniha ČR roku 2018


Reportážní videa z finále fotoknih

Předání pozvánky do Velkého finále 8. ročníku FOTOKNIHA roku

Předání pozvání Velké finále 5.ročníku FOTOKNIHA roku (2014)

ReportážE z finále soutěže CEWE FOTOKNIHA roku 2014 A 2018


FOTOKNIHY- základní informace, druhy papírů a vazby

 • Základní kniha má vždy 26 stran, další strany jsou možné (vždy po 4) za příplatek. U fotopapíru můžeme mít až 98 stran, u vysokého lesku dokonce až 154 stran. Používáme jen vysokce kvalitní fotopapír v lesku či matu nebo papír vysoký lesk 200g/m2, vazba (desky) knihy jsou tvrdé.

 • Sleva 20 % je poskytována na každou další stejnou knihu
 • Termín dodání se pohybuje kolem 20 - 30 dní včetně zpracování (závisí na vytíženosti studia - v letních a předvánočních termínech je obvykle dodací doba delší)
 • Při objednání 5 a více knih (stejný motiv, musí být zachována stejná velikost a druh papíru) cena dohodou
 • Fotoknihy s individuální grafickou úpravou (např. upravené jako časopis, prezentace pro firmy ) s delšími texty a články ... cena dohodou
 • Fotografie musí být dodány v elektronické podobě (CD, Flash, zaslání...), v příp.starých papírových foto je účtován přípl.za skenování foto : 20,- / ks
 • Exkluzivní speciální efekty - zlatý, stříbrný nebo rose gold efekt či rovnou parciální lak.Dodají vaší fotoknize elegantní nádech s novými designovými prvky. Na tvrdou vazbu fotoknihy je možno přidat texty či kliparty se zlatým, růžově zlatým či stříbrným efektem nebo rovnou s průsvitným lakem, který dokonale zvýrazní barvy pod ním.


 • Druhy papíru

  Vysoký lesk přináší prvotřídní kvalitu a profesionální vzhled. Kvalitní křídový papír s gramáží 200 g/m² je v průběhu výrobního procesu opatřen vysoce lesklým povrchem. Díky této povrchové úpravě získají stránky také na síle, čímž zvýší estetickou hodnotu Vaší FOTOKNIHY.
  Tato speciální lesklá vrstva dodá barvám intenzivní jas a brilanci, a tím získají Vaše fotografie zářivý vzhled.Kromě toho vysoce lesklý povrch chrání strany v knize před nečistotami a vlhkostí.

  FOTOKNIHA na značkový matný fotografický papír Fujifilm je vytištěna pomocí klasické osvitové metody. Výsledkem tohoto způsobu výroby jsou vysoké detaily a výjimečná hloubka barev a tím i vynikající kvalita obrazu.Tato FOTOKNIHA je lepena technologií Lay Flat, která se vyznačuje naprosto plochou vazbou. Proto je tento typ CEWE FOTOKNIHY obzvlášť vhodný pro panoramatické fotografie umístěné přes obě strany.

  FOTOKNIHA FOTOPAPÍR LESK je také, stejně jako v provedení fotopapír mat, zpracována a lepena technologií Lay Flat, která se vyznačuje naprosto plochou vazbou. Proto je tento typ FOTOKNIHY obzvlášť vhodný pro fotografie umístěné přes obě strany.FOTOKNIHA na lesklý fotopapír Fujifilm se vyznačuje vysokým detailem kresby a výjimečnou hloubkou a sytostí barev.


  DRUH VAZBY : Tvrdá vazba

  Tento typ vazby je u našich zákazníků nejoblíbenější. Vazbu můžeme navrhnout dle svých představ. Při návrhu vazby můžeme použít jak jednoduché pozadí, tak i několik fotografií. Je to jedna z vazeb, u které lze umístit text i na hřbet fotoknihy, a tak ji snadno a rychle najdete v každé knihovně.

  Do tvrdé klasické knižní vazby se u některých formátů vejde až 178 stran a jednoduše přidáte i povrchové úpravy - zlatý a stříbrný efekt nebo parciální lak. Pokud preferujete plochou vazbu lay flat bez ohybu uprostřed, zvolte si zpracování fotoknihy na fotopapír, který podpoří dokonalost vašich fotografií na dvoustraně. Tvrdá vazba dokonale ochrání vzpomínky ve FOTOKNIZE.


  atleiér, exteriér, svatby, akce, převody VHS ...