foto video studio Sunrise Kladno

Foto a video pro firmy, města, obce a bussines

JARMARKY, MASOPUSTY, OBECNÍ & ŠKOLNÍ AKCE  * FIREMNÍ AKCE - vinařské, kuchařské, vánoční, historické atd. *  FIREMNÍ & OBECNÍ PREZENTACE

ZÁKLADNÍ CENÍK

při zájmu o delší časy natáčení a fotografování nás prosím kontaktujte.

Zajistíme pro Vás foto i video z Vašich akcí, oslav, plesů, jarmarků, poutí, historických akcí, masopustů apod. Dále pak foto / video ve firmách, ať již jsou to různé akce, zasedání, prezentace, portréty, produkty apod.

V rámci plesů a podobných akcí můžeme zajistit i fotokoutek pro Vaše hosty. Forma je většinou formou reportáže, fotíme / natáčíme samozřejmě ale i aranžované scény, vše dle vašich požadavků.

Nabízíme také zajištění bussines foto / video a to jak nafocení / natočení ve Vaší firmě, tak v našem ateliéru. Pro nabídku na toto focení / video nás neváhejte kontaktovat. 


FOTO & VIDEO GALERIE NA ODKAZECH NÍŽE


FOTO nebo VIDEO reportáž


městské a obecní akce, plesy, jarmarky, akademie, masoupusty apod.


1 hodina fotografování nebo natáčení (fotografkou vybraná fota se základní retuší a srovnáním v elekt.podobě, u videa je v ceně kompletní zpracování - stříh, titulky, efekty, hudba...) Počet foto v hodinové sazbě max. 30 ks.

2 900 Kč

FOTO nebo VIDEO  prezentační


focení nebo natáčení ve firmách formou portrétů, medailonků, prezentačních foto pro web, foto či video prostor kanceláří a objektů apod.

1 hodina fotografování nebo natáčení (v ceně 20 ks foto se základní retuší a srovnáním v elekt.podobě, u videa je v ceně kompletní zpracování - stříh, titulky, efekty, hudba...)

Všechna foto jsou zasláná v náhledovkách pro vlastní výběr firmou


2 900 Kč

Další hodina foto nebo video

sazba na další započatou hodinu

Počet foto v hodinové sazbě pro reportáž dalších max. 30 ks


Foto navíc nad rámec balíčků pro prezentační

1 ks upravené foto

1 500 Kč

100 Kč


Ceny pro firmy jsou uvedeny bez DPH 21%


FOTO plus VIDEO  reportáž


městské a obecní akce, plesy, jarmarky, akademie, masoupusty apod.


1 hodina fotografování plus natáčení (fotografkou vybraná fota se základní retuší a srovnáním v elekt.podobě, u videa je v ceně kompletní zpracování - stříh, titulky, efekty, hudba...) Počet foto v hodinové sazbě max. 30 ks.

5 500 Kč

FOTO plus VIDEO prezentační 


focení plus natáčení ve firmách formou portrétů, medailonků, prezentačních foto pro web, foto či video prostor kanceláří a objektů apod.


1 hodina fotografování plus natáčení (v ceně 20 ks foto se základní retuší a srovnáním v elekt.podobě, u videa je v ceně kompletní zpracování - stříh, titulky, efekty, hudba...)

Všechna foto jsou zasláná v náhledovkách pro vlastní výběr firmou

5 500 KčDalší hodina foto & video

sazba na další započatou hodinu

Počet foto v hodinové sazbě pro reportáž dalších max. 30 ks


Foto navíc nad rámec balíčků pro prezentační

1 ks upravené foto

3 900 Kč
100 KčKilometrovné : V rámci Kladna a okolí do 25 km jsou v ceně zahrnuty km. Mimo Kladno / Lány je účtován příplatek 8,- kč./km. V příp. vzdáleností delších jak 100 km je sazba za km dohodou

Příplatek večerní natáčení : za natáčení / focení ve večerních hodinách (od 19.00 dále) příplatek k hodinové sazbě : 500,- / hod.

Video OSA :  poplatek OSA - vložení hudby do filmu 180,- kč.


Kuchařské studio - kurzy pečení

Masopust

Bussines prezentační foto

Prezentační foto pro webové stránky knihovnice

atleiér, exteriér, svatby, akce, převody VHS ...