foto video studio Sunrise Kladno

SVATBYSVATEBNÍ 

foto & video


Svatební fotografie a video jsou dnes neodmyslitelnou součástí každé svatby. Zanechte starosti ohledně těchto služeb nám a užijte si svůj svatební den naplno. Nabízíme tyto služby již od roku 2005 a za tato léta jsme nasbírali spoustu zkušeností ze všech koutů republiky i zahraničí. Pomůžeme Vám býti přirození před kamerou, pozóvati před fotografkou, naaranžujeme různé scény, sestavíme skupiny pro fotografování i video


Svatební video

Váš film začne krátkým klipem, jež je sestřihem nejkrásnějších momentů z celého dne či natočených / nafocených romantických záběrů. Klip může být doplněn úvodními titulky dle přání např. místo a den konání, jmény novomanželů, fotografiemi apod. Vše je podkresleno Vámi vybranou hudbou, může být zpomaleno a doplněno decentními efekty. Po tomto klipu začíná Váš svatební film.

Klip Vám dodáme i samostatně pro krátké ukázky pro kamarády, vložení na sociální sítě apod.


Uchovejte si vzpomínky na své nejhezčí chvíle ve fotografii a filmu.

další videa naleznete v galerie 


"Hledali jsme štěstí a našli jsme sebe."
John Lennon

Vytvořím z Vašich fotografií luxusní fotoknihu

FOTOKNIHY nabízím nejen ke svatebním balíčkům, ale i individuálně z dodaných fotografií. Doneste své fotografie v elektronické nebo papírové formě a vše nechte v mých rukách.

DALŠÍ INFORMACE ZDE


Svatební foto

aranžované, momentkové a reportážní, veselé, přirozené, dojemné ... takové budou Vaše fotografie i video nás. Nafotím Vaši svatbu dle Vašeho přání od  samotného obřadu nebo již od příprav až po večerní párty. Fotografie následně upravím (základní retuše jako je srovnání barev, ořezy...) a výsledné foto Vám předám v elektronické formě spolu s vybranými tištěnými foto. Místo foto je možno zvolit zpracování do fotoknihy. Výsledkem pak bude exclusivní fotokniha, kterou si budete rádi listovat.

NAŠE VYBAVENÍ

Používáme techniku Nikon a to NIKON D800 a NIKON Z6II, taktéž objektivy a blesky stejné značky příp.značky Sigma či Tokina / Tamron. Natáčíme profesionální kamerou Panasonic AG-AC8 a poté Váš film sestříháme a upravíme dle Vašich přání, představ a požadavků. Záložní kameru máme  Panasonic HC-VX870 a též využívám bezzrcadlovku Z6II pro nátáčení.

Dodací lhůta je do 30 ti pracovních dní od dodání podkladů pro střih videa nebo dle dohody.


"Nemiluje ten, kdo nemiluje navždy."
Aristotelés"Jdi s tím, kdo Tě má rád..."
Victor Hugo


"Láska je jediným klíčem, který dokáže otevřít všechny dveře."
Otto Betz


atleiér, exteriér, svatby, akce, převody VHS ...