foto video studio Sunrise Kladno


SVATEBNÍ 

foto & video


Svatební fotografie a video jsou dnes neodmyslitelnou součástí každé svatby. Zanechte starosti ohledně těchto služeb nám a užijte si svůj svatební den naplno. Nabízíme tyto služby již od roku 2004 a za tato léta jsme nasbírali spoustu zkušeností ze všech koutů republiky i zahraničí. Pomůžeme Vám býti přirození před kamerou, pozóvati před fotografkou, naaranžujeme různé scény, sestavíme skupiny pro fotografování i video


Svatební video

Váš film začne krátkým klipem, jež je sestřihem nejkrásnějších momentů z celého dne či natočených / nafocených romantických záběrů. Klip může být doplněn úvodními titulky dle přání např. místo a den konání, jmény novomanželů, fotografiemi apod. Vše je podkresleno Vámi vybranou hudbou, může být zpomaleno a doplněno decentními efekty. Po tomto klipu začíná Váš svatební film.

Ukázkový svatební klip

další videa naleznete v GALERII


"Zastav se, okamžiku, jsi nádherný ... "
Johann Wolfgang von GoetheVytvořím z Vašich fotografií luxusní fotoknihu


Svatební foto

aranžované, momentkové a reportážní, veselé, přirozené, dojemné ... takové budou Vaše fotografie i video nás. Nafotím Vaši svatbu dle Vašeho přání od  samotného obřadu nebo již od příprav až po večerní párty. Fotografie následně upravím (základní retuše jako je srovnání barev, ořezy...) a výsledné foto Vám předám v elektronické formě spolu s vybranými tištěnými foto. Místo foto je možno zvolit zpracování do fotoknihy. Výsledkem pak bude exclusivní fotokniha, kterou si budete rádi listovat.

NAŠE VYBAVENÍ

Používáme techniku Nikon a to NIKON D800 a NIKON Z6II, taktéž objektivy a blesky stejné značky příp.značky Sigma či Tokina / Tamron. Natáčíme profesionální kamerou Panasonic AG-AC8 a poté Váš film sestříháme a upravíme dle Vašich přání, představ a požadavků. Záložní kameru máme Canon Panasonic HC-VX870 a příp. 3 CCD kamerou XL 2 HD a

Dodací lhůta je do 30 ti pracovních dní od dodání podkladů pro střih videa nebo dle dohody.

"Nemiluje ten, kdo nemiluje navždy."
Aristotelés

"Byli jsme dva a měli jedno srdce."
François Villon


Uchovejte si vzpomínky na své nejhezčí chvíle ve fotografii a filmu.

"Milovat znamená žít životem toho, koho miluješ."
Lev Nikolajevič Tolstoj

"Jdi s tím, kdo Tě má rád..."
Victor Hugo

"Hledali jsme štěstí a našli jsme sebe."
John Lennon


"Běž za štěstím a nečekej a těš se s ním . . ."
Giraut de Borneil

"Láska je jediným klíčem, který dokáže otevřít všechny dveře."
Otto Betz


LUXUSNÍ  FOTOKNIHY

FOTOKNIHY nabízím nejen ke svatebním balíčkům, ale i individuálně z dodaných fotografií. Doneste své fotografie v elektronické nebo papírové formě a vše nechte v mých rukách.

DALŠÍ INFORMACE ZDE


VÍCE FOTOGRAFIÍ , ukázek fotoknih a svatebních klipů naleznete v sekci foto & video galerie

"Bohatý cit je chudý na slova, nemá se krášlit, sám je krásný dost."
Wiliam Shakespeare

atleiér, exteriér, svatby, akce, převody VHS ...