foto video studio Sunrise Kladno

ŠKOLY & ŠKOLKY

Naše služby FOTO & VIDEO pro školky a školy


CO VŠE NABÍZÍME?Foto skupin i jednotlivců na vybrané téma, interiér i exteriér, V příp. foto v interiéru dovezu vybrané pozadí a dekorace, osvětlení a připravíme přenosný ateliér.

Foto & video : zajistíme reportáž z Vašich oslav, akademií, sportovních akcí, vyřazování školáků, pasování na školáky... Taktéž nabízíme vytvoření prezentačních video klipů či foto.

Fotoknihy / ročenky : zpracování a tisk fotoknihy z foto školy

Foto na tablo / tisk tabla : zajištění foto pro tablo, možnost zpracování fotek včetně tisku tabla

Prvňáčci : fotografování prvňáčků s tématickým fotopozadím a dekoracemi


Již řadu let se věnuji fotografování ve školách a školkách a mým mottem je 

"Pohodové, zábavné a usměvavé focení"

Nabízím své dlouholeté zkušenosti s fotografováním dětí a díky tématicky zaměřenému ateliéru na rodinné a dětské foto mám velký výběr fotopozadí a vhodných dekorací a doplňků. Vybrané pozadí a dekorace spolu s ateliérovým vybavením dovezu do Vaší školky v okruhu +- 150 km kolem Prahy (nebo dle dohody i dále) a připravím scénu pro focení dětí ve Vaší škole/školce. Nabízím možnost zapůjčení šatiček, sukní, botiček i doplňků do vlasů pro malé princezny.NABÍDKA FOTOGRAFOVÁNÍ DĚTÍ

Více informací a fotogalerie po rozkliknutí jednotlivých témat v rozcestníku zde :


ŠKOLNÍ

foto & video


Ukázkové video ze školní akademie :


Vytvořím Vaší školce ročenku / fotoknihu 

FOTOKNIHY - ročenky


Elektronické verze nabízím k balíčkům za 150,- / balíček, u focení jednotlivců po ks a skupinových foto elekt. verze NEPOSKYTUJI.


Ceny uvedené v ceníku jsou platné pro dané období, ceny jsou uvedeny konečné, provize v příp.potřeb školy je nutno připočíst. 


NAŠE VYBAVENÍ

Používáme techniku Nikon a to NIKON D800 a NIKON Z6II, taktéž objektivy a blesky stejné značky příp.značky Sigma či Tokina / Tamron. Natáčíme profesionální kamerou Panasonic AG-AC8 a poté Váš film sestříháme a upravíme dle Vašich přání, představ a požadavků. Záložní kameru máme Canon Panasonic HC-VX870 nebo fotoaparát s kamerou Nikon Z6II.


Po výběru tématu a balíčku připravím škole na míru letáček pro zveřejnění na svých stránkách, pro rozeslání rodičům či k tisku a to v PDF nebo jpg. Díky letákům si mohou rodiče předem rozmyslet, jaké oblečení k vybranému tématu zvolí, zda budou chtít přiobjednat další foto a předem budou vědět, jaké foto obdrží.  


Uvedené ceny jsou platné pro dané období a jsou konečné, příp. provize školy je nutno připočítat. 

atleiér, exteriér, svatby, akce, převody VHS ...