foto video studio Sunrise Kladno

ŠKOLY & ŠKOLKY


Naše služby FOTO & VIDEO pro školky, školy, dětské skupiny


ŠKOLNÍ

fotografování

Více informací a fotogalerie po rozkliknutí jednotlivých témat v rozcestníku  : 


ŠKOLNÍ

foto & video

Foto & video : zajistíme reportáž z Vašich oslav, akademií, sportovních akcí, vyřazování školáků, pasování na školáky... Taktéž nabízíme vytvoření prezentačních video klipů či foto. 


Ukázkové video ze školní akademie :

Již řadu let se věnuji fotografování ve školách a školkách a mým mottem je 

"Pohodové, zábavné a usměvavé focení"

Nabízím své dlouholeté zkušenosti s fotografováním dětí a díky tématicky zaměřenému ateliéru na rodinné a dětské foto mám velký výběr fotopozadí a vhodných dekorací i doplňků. Vybrané pozadí a dekorace spolu s ateliérovým vybavením dovezu do Vaší školky v okruhu +- 150 km kolem Prahy (nebo dle dohody i dále) a připravím scénu pro focení dětí ve Vaší škole/školce. Nabízím možnost zapůjčení šatiček, sukní, botiček i doplňků do vlasů pro malé princezny. Po výběru tématu a balíčku připravím škole na míru letáček pro zveřejnění na svých stránkách, pro rozeslání rodičům či k tisku a to v PDF nebo jpg. Díky letákům si mohou rodiče předem rozmyslet, jaké oblečení k vybranému tématu zvolí, zda budou chtít přiobjednat další foto či fotodárky a předem budou vědět, jaké foto obdrží. 


NOVINKA : tisk FOTO samolepek 

ŠIROKÁ NABÍDKA NOVÝCH i stávajících formátů foto od čtvercových po širokoúhlé : 5x15, 10x15, 15x20,15x23, 15x15, 15x36 a 15x50 cmŠKOLNÍ

ročenky / fotoknihy

Zpracování a tisk fotoknihy z foto školy 


ŠKOLNÍ

foto tablo

Nabízím možnost vytvoření tabla z fotografií dodaných školkou nebo nafotografováním jednotlivých dětí a následným vytvořením tabla.  

kompletní informace ZDE


Po výběru tématu a balíčku připravím škole na míru letáček pro zveřejnění na svých stránkách, pro rozeslání rodičům či k tisku a to v PDF nebo jpg. Díky letákům si mohou rodiče předem rozmyslet, jaké oblečení k vybranému tématu zvolí, zda budou chtít přiobjednat další foto a předem budou vědět, jaké foto obdrží.  
NAŠE VYBAVENÍ

Používáme techniku Nikon a to NIKON D800 a NIKON Z6II, taktéž objektivy a blesky stejné značky příp.značky Sigma či Tokina / Tamron. Natáčíme profesionální kamerou Panasonic AG-AC8 a poté Váš film sestříháme a upravíme dle Vašich přání, představ a požadavků. Záložní kameru máme Canon Panasonic HC-VX870 nebo fotoaparát s kamerou Nikon Z6II.


Uvedené ceny jsou platné pro dané období a jsou konečné, příp. provize školy je nutno připočítat. 

atleiér, exteriér, svatby, akce, převody VHS ...